В області 21 раз горіла суха трава

18 серпня пожежно-рятувальні підрозділи більше 20-ти разів виїжджали на ліквідацію пожеж в екосистемах. Горів сухостій загальною площею 3,5 га на відкритих територіях у Білозерському, Бериславському, Голопристанському, Скадовському, Каховському, Каланчацькому, Новотроїцькому, Корабельному, Суворовському, Каланчацькому, Нижньосірогозькому, Голопристанському і Скадовському районах.

В області 21 раз горіла суха трава

Кожен випадок схожий один на одного, оскільки причина переважно одна й та сама – необережне поводження з вогнем невстановленою особою. Нерідко необережне спалення сміття призводить до того, що вогонь перекидається на господарчі споруди житлового сектору, а це вже пряма загроза безпеці людини. А необережно викинутий у придорожні бур’яни сірник чи недопалок також може стати причиною великого лиха.

В області 21 раз горіла суха трава

Шановні громадяни! Рятувальники Херсонської області закликають вас бути вкрай обережними, якщо доводиться користуватися відкритим вогнем. У період спекотної погоди не розводьте багаття поблизу сухостою, не випалюйте стерню. Слідуючи в автомобілях, не кидайте сірники та недопалки у суху траву. Слідкуйте, щоб діти не бавилися з сірниками, запальничками, факелами. Якщо побачили, що сталося загоряння – телефонуйте за номером Служби порятунку «101». Тільки спільними зусиллями можна створити надійний заслін від пожеж.

Джерело: ГУ ДСНС України у Херсонській області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *