В області буде розроблена програма з виховання патріотів

Сьогодні, 14 березня, в День українського добровольця на чолі з першим заступником голови облдержадміністрації Валентини Січової відбулося перше засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.

До складу Координаційної ради увійшли воїни-учасники АТО, активісти молодіжних та дитячих організацій, представники структурних підрозділів облдержадміністрації.

На початку заходу Валентина Січова привітала присутніх з Днем українського добровольця і підкреслила символічність першого засідання у таке свято.

Під час засідання розглядались актуальні та проблемні питання щодо громадянсько-патріотичного, військово-патріотичного та духовно-морального виховання, що входять в основу системи національно-патріотичного виховання.

В області буде розроблена програма з виховання патріотів

Координаційна рада вирішила розробити спільну загальнообласну програму з національно-патріотичного виховання, спільно координувати діяльність в області по даному напрямку роботи, удосконалювати професійну компетентність фахівців з національно-патріотичного виховання за допомогою сучасних інтерактивних форм і методів роботи.

На засіданні члени ради наголосили на важливості національно-патріотичного виховання дітей та внесли різнопланові пропозицій у відповідний план заходів.

У результаті обговорення ухвалили рішення про початок розробки програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Херсонщини на 2017 рік.

Упродовж тижня члени ради надаватимуть свої пропозиції щодо змісту програми до управління освіти, науки та молоді ОДА, де інформацію узагальнять та підготують проект відповідної програми.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *