В області планують встановити додаткові пересувні вагові комплекси

Під час засідання колегії обласної державної адміністрації керівник управління Укртрансінспекції у Херсонській області Ігор Пастух поінформував:

«Державним бюджетом передбачено закупівлю 73-х пересувних вагових комплексів для областей України. Три з них планується встановити на дорогах Херсонщини. Два комплекси працюватимуть на автодорозі М-17 Херсон – Джанкой – Феодосія – Керч і один – на автодорозі Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ».

Ігор Пастух також звернувся до голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва з проханням посприяти в облаштуванні ділянок, де будуть встановлені вагові комплекси.

За його словами, якщо вагові комплекси будуть постійно змінювати локацію – вистачить незначних підготовчих робіт. У разі, якщо вони працюватимуть стаціонарно, то необхідно встановити відповідні дорожні знаки, зробити горизонтальну розмітку й забезпечити енергопостачання на місці.

Коментуючи цю ситуацію, очільник області Андрій Гордєєв зазначив, що обласна державна адміністрація буде всіляко сприяти в облаштуванні й збереженні доріг в області. «На сьогодні в результаті здійснення вагового контролю складено штрафів на суму 120 тисяч євро. Проте, враховуючи, що частина вантажних машин-порушників не херсонські, податкова частка зі штрафів надходитиме до бюджетів інших областей», – повідомив голова ОДА.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *