В області продовжить діяти Програма “Доступне житло”

Під головуванням заступника голови ОДА Олександра Адамчика відбулось засідання робочої групи з координації будівництва доступного житла за участі фахівців структурних підрозділів ОДА, представника забудовника та директора Херсонського регіонального управління Держфонду молодіжного житлового кредитування.

«Завдяки підтримці обласної влади створена обласна Програма надання доступного житла і це має сприяти активній роботі будівельної галузі та забезпечити усіх бажаючих житлом за пільгову ціну», – зазначив Юрій Волкович, директор Херсонського регіонального управління Держфонду молодіжного житлового кредитування.

За його словами 25 людей вимушених переселенців та 10 учасників АТО вже збирають необхідний пакет документів на придбання квартир у новобудовах цього року. З державного бюджету було виділено у цьому році близько 1 млн грн на заключення договорів щодо будівництва житла. Також відбуватиметься перерозподіл коштів з тих регіонів, які їх не освоїли, тим, які готові нарощувати об’єми будівництва.

В області продовжить діяти Програма "Доступне житло"

Заступник голови ОДА подякував за активну участь у впроваджені та допомогу у реалізації Програми директору Херсонського регіонального управління Держфонду молодіжного житлового кредитування.

Окрім цього було обговорено нові об’єкти будівництва, їх технічні характеристики та етапи будівництва на яких зараз знаходяться об’єкти, яких наразі 4 одиниці.

Наступна нарада буде мати виїзний характер на будівельний майданчик, щоб учасники робочої групи мали змогу ознайомитись з проектною документацією, дозволами та ходом будівництва.

Також, 16 березня на сесії обласної ради буде затверджено обласну Програму пільгового надання доступного житла. Цього року до Програми буде включено 2 новобудови та виділено 1 млн грн.

Share Button