В області реалізується експеримент, спрямований на розвиток інфраструктури

Завдяки співпраці Херсонської митниці ДФС та органів виконавчої влади 50% суми від перевиконання загального обсягу щомісячних митних надходжень спрямуватимуться до спецфонду обласного бюджету, на ремонт автомобільних доріг загального користування.

Про це було зазначено під час робочої зустрічі керівництва області, представників територіальних органів влади з бізнесом Херсонщини, яка пройшла у конструктивному діалоговому форматі у приміщені митниці.

На заході обговорювали реалізацію експерименту на митниці, коли у разі перевиконання плану митних надходжень половина цієї суми буде спрямована на ремонт доріг.

У своєму виступі заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь підкреслив, що для нашої області актуальність даного питання є особливою, оскільки на сьогодні 75 відсотків її доріг потребують капітального ремонту, а зношеність доріг державного та регіонального значення складає 95 відсотків.

В області реалізується експеримент, спрямований на розвиток інфраструктури

У свою чергу заступник голови ОДА Олександр Адамчик розповів присутнім, що в області наразі є проект ремонту невеликого відрізку шляху «Берислав – Мар’янське», який затверджений на рівні Кабміну. На нього потрібно 22 млн грн, з яких 4 млн вже направлено від перевиконання плану митних надходжень, за що він подякував усім присутнім.

Крім того за круглим столом обговорили шляхи співпраці бізнесу з органами ДФС за місцем здійснення ними господарської діяльності та сприяння в залучені інвестицій та додаткових обсягів оподаткованого імпорту та експорту до зони діяльності Херсонської митниці ДФС.

У ході конструктивного діалогу учасники обговорили нагальні питання, які, на думку підприємців, необхідно вирішувати в першу чергу та намітили шляхи їх вирішення.

В області реалізується експеримент, спрямований на розвиток інфраструктури

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *