В області розпочали роботу 38 пунктів проведення ЗНО

Як повідомляє начальник управління освіти і науки ОДА, депутат обласної ради Євген Криницький, сьогодні о 07.30 розпочали роботу 38 пунктів проведення ЗНО. Найбільша їх кількість у м. Херсоні — 13; по 2 — м. Гола Пристань, м. Каховка та Нова Каховка, Білозерському, Бериславському, Генічеському, Новотроїцькому, Цюрупинському та Чаплинському районах; по 1 — Великоолександрівському, Великолепетиському, Горностаївському, Іванівському, Каланчацькому, Нововоронцовському та Скадовському районах. У Верхньоорогачицькому, Високопільському, Голопристанському, Каховському та Нижньосірогозькому районах і Кочубеївській сільській раді об’єднаної територіальної громади не створювалися пункти проведення ЗНО через недостатню кількість абітурієнтів. Для випускників цих районів організовано підвезення до найближчих територіально пунктів проведення ЗНО.

Організовано виїзд 141 автобуса на маршрути, із них 119 — шкільних, які було затверджено територіальними підрозділами Головного управління Національної поліції в Херсонській області, до пунктів проведення ЗНО. Вчасно здійснено підвіз близько 2800 випускників міст та районів області для участі в сесії з української мови та літератури.

Напередодні відповідними комісіями у містах та районах області було здійснено обстеження приміщень пунктів, небезпечних предметів не виявлено. Пункти знаходилися під охороною до початку сесії з української мови та літератури.

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації висловлює подяку відділу освіти Високопільської районної державної адміністрації за організацію підвезення учнів Високопільської спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Херсонської обласної ради до пункту проведення ЗНО, який розташований в смт Велика Олександрівка.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *