В області ведеться робота щодо протипожежних заходів у лісах Херсонщини

В облдержадміністрації провели засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом заступника голови ОДА Вадима Чабана.

Під час засідання розглянули питання щодо забезпечення та протидії масовим пожежам в природних екологічних системах області у пожежонебезпечний період 2017 року.

Зважаючи на необхідність реалізації таких заходів, лісогосподарники Херсонщини підняли питання фінансування у зв’язку з відсутністю бюджетного фінансування за програмою «Ведення лісового і мисливського господарства, охорона і захист лісів в лісовому фонді» лісогосподарськими підприємствами області підготовка до пожежонебезпечного періоду 2017 року проводиться лише в частині оформлення технічної документації.

З пропозицією виділення коштів із державного бюджету на 2017 рік керівниками підприємств направлено листи Прем’єр-міністру України, Міністру аграрної політики та продовольства України.

З цього приводу Вадим Чабан зауважив, що керівництво ОДА розглядає питання щодо можливості надання коштів на проведення першочергових заходів за рахунок місцевих бюджетів.

Директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Олексій Сулімов, спілкуючись з керівниками лісових господарств області, наголосив на тому, що потрібно привести у технічно справний стан пожежні автомобілі, мотопомпи та іншу пристосовану для пожежогасіння техніку, забезпечити очищення лісових масивів від захаращень, силами лісомисливських підприємств організувати патрулювання та нагляд за найбільш небезпечними у пожежному відношенні ділянками лісу.

Звертаючись до керівників районних державних адміністрацій та голів сільських і селищних рад, Олексій Сулімов рекомендував провести сходки громадян щодо дотримання правил пожежної безпеки у лісових масивах, недопущення спалювання сухої трави на території області. У святкові та прогнозовані дні підвищеної пожежної небезпеки (4-5 класи), організувати патрулювання найбільш небезпечних у пожежному відношенні лісових масивів. Забезпечити ліквідацію звалищ сміття, побутових і виробничих відходів на адміністративних територіях тощо.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *