В області зареєстровано більше 4 тисяч учасників АТО

Директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Григорій Причина сьогодні доповідав на сесії Херсонської ОДА про стан соціального захисту учасників АТО. Він зазначив, що станом на 06 жовтня 2016 року в області нараховується 98 загиблих (померлих) учасників АТО. На теперішній час на обліку в органах соціального захисту населення знаходиться 185 осіб, які отримали статус члена сім’ї загиблого (померлого) учасника АТО.

В області в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, зареєстровано 4319 учасників бойових дій, 46 інвалідів війни та 5 учасників війни які отримали ці статуси за участь в АТО.

Пільги надаються за рахунок коштів державного бюджету.

За рахунок коштів обласного бюджету матеріальну допомогу на лікування отримало 6 учасників АТО на суму 8,5 тис. грн.

Додатково в області до 25-ї річниці незалежності України за рахунок коштів місцевих бюджетів надано фінансової допомоги 409 учасникам АТО та членам сімей загиблих учасників АТО на суму 224,5 тис. грн.

За кошти державного бюджету забезпечено житлом 10 родин військовослужбовців, які загинули під час участі в АТО.

При реалізації заходів щодо поліпшення житлових умов зазначених сімей своєчасно використано 4,052 млн грн. з державного бюджету.

Значна увага закладами охорони здоров’я приділяється питанням медичного обслуговування демобілізованих. В області запроваджено обов’язкове медичне обстеження стану здоров’я демобілізованих учасників антитерористичної операції.

Лікування отримали 746 осіб (на загальну суму витрат 537 419,07 грн). Серед пролікованих мали місце хворі із захворюванням кишково-шлункового тракту, наслідки перенесених поранень, контузій та інше.

Працевлаштовано 360 демобілізованих учасників АТО.

Залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру 218 безробітних.

З січня 2015 року по 30.09.2016 року, в рамках проекту «Шериф», підібрано 203 безробітних з числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, з них — 196 працевлаштовані.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *