В облраді хотіли створити КП “Православний храм” ?

Видання “Вгору” опублікувало думку пересічного херсонця щодо намагання деяких депутатів Херсонської обласної ради, всупеперч всім існуючим нормам закону та моралі, сторити КП “Православний храм”:

“Не можу утриматись від поширення цього “клопотання” від депутата-ветерана правоохоронних органів Игоря Дроговоза.

Правоохоронці мають бути юристами, чи не так? Навіть якщо диплом інший, все одно юристами. А от подивишся на цю цидулку, на її останній абзац, і думаєш, чи сумувати, що наші “юристи” здатні в одному абзаці порушити Конституцію та два окремих закони, чи навпаки радіти, що це вже принаймні, не діючі правоохоронці, а ветерани.

Комунальне підприємство “Православний храм святого Георгія Побєдоносця”… Знаєте, що з такими підприємцями Ісус зробив? Батогом їх відшмагав, і з храму вигнав. Українські законии не такі жорстокі до депутатів-ветеранів правоохоронних органів, як Син Божий. Просто забороняє. Абз.3 Ст.35 Конституції. “Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа – від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов’язкова.” і ч.7 ст.17 закону про свободу совісті і релігійні організації “Користування землею релігійні організації здійснюють у порядку, встановленому Земельним кодексом України та іншими законодавчими актами України.

Земельні ділянки, що надаються релігійним організаціям у постійне користування для будівництва і обслуговування культових та інших будівель, необхідних для забезпечення їх діяльності, забороняється використовувати для здійснення підприємницької діяльності”.

Приблизно, те ж саме, що Ісус казав, тільки без побиття. Та окрім горе-юриста-депутата, і його горе-колег з ГО, знайшлсь 17 депутатів, які за цей лютий абзац проголосували! Включно з головою облради Vladislav Manger – знов, не знаю, чи сумувати за платників податків, що їх адміністрував такий визначний “законник”, чи навпаки, радіти, що він очолює облраду, а не не дай Бог, знову ДФСУ. (про порушення Водного кодексу писав вчора, та то дрібниці в порівнянні з цим).

Володимир Мовчанов

Фото Лідіи Григор'євы.

Фото Лідіи Григор'євы.

 

Від нашої редакціїї добовляємо фото протокола голосування, щоб херсонці знали імена безграмотних ліцедєїв, які себе називають депутатами обласної ради –

Фото Тараса Бузака.

Фото Тараса Бузака.

Share Button