В ОДА обсудили підвищення результативності діяльності

26 червня, в. о. першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій провів нараду з керівниками структурних підрозділів ОДА стосовно щоквартальної оцінки результативності діяльності місцевих органів виконавчої влади за підсумками І кварталу 2017 року.

Попередньо було здійснено моніторинг за 26 показниками, що характеризують ситуацію за 6 напрямами в різних сферах соціально-економічного розвитку регіонів з визначенням відповідного рейтингового місця.

Конкретно по показниках за напрямами доповідав радник голови ОДА з економічних питань Микола Вороніч.

Керівниками структурних підрозділів було відмічено, що необхідно доопрацювати питання оцінки діяльності власних управлінь і департаментів, адже наразі представлені результати тільки за І квартал поточного року, а вже 30 червня завершиться перше півріччя й показники, звичайно, зміняться.

Окрім того, Дмитро Бутрій звернув увагу на те, що важливо пам’ятати про Програму соціально-економічного розвитку області й ті показники, які були попередньо закладені в неї для виконання. Адже говорячи про план змін та зростання, слід брати до уваги територіальні особливості Херсонщини – ми туристичний і аграрний інвестиційно-привабливий регіон.

«Вже завершується перше півріччя, тому необхідно проаналізувати показники та вжити всіх заходів для виправлення ситуації за відповідними напрямами», — звернув увагу в. о. першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій.

Share Button