В ОГА розглянуто питання про заборгованність із зарплати

З метою вжиття дієвих заходів щодо забезпечення погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств Херсонщини 30 листопада під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Валентини Січової відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в області. У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів державної влади, органів місцевого самоврядування.

Комісією розглянуто питання щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати працівникам КП «Міський водоканал», м.Н.Каховка, ДП «Херсонський облавтодор» та його філії, КЗ «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу» та  ДП «Новотроїцький елеватор».

20161130_113309

Запрошені керівники підприємств доповіли про ситуацію, що склалась на підприємствах-боржниках, причини, що призводять до її виникнення, а також заходи, які вживаються органами виконавчої влади для її погашення та недопущення виникнення нових боргів.

20161130_113335

Членами комісії ретельно проаналізовано стан справ на кожному підприємстві та розроблено рекомендації і пропозиції щодо погашення заборгованості із заробітної плати.

Share Button