В Олешках створили районний центр для дітей з особливими потребами

18 травня, після ремонту приміщення, була відкрита нова комунальна установа Олешківської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр».

Центр відкрито за проектом Благодійного Фонду Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

Нова установа знаходиться на території Олешківської гімназії, де надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, а також допомагатимуть їх соціальній адаптації. У новоствореному центрі будуть проводити заняття дітей віком від 2 до 18 років.

Вже на черзі для проведення психолого-педагогічного вивчення записано 46 дітей. І постійно надходять звернення батьків для проведення корекційно-розвиткових занять з вчителем – дефектологом, логопедом, практичним психологом.

Фахівці Центру вже розпочали свою роботу, допоможуть всім дітям реалізувати їхнє право на здобуття освіти – дошкільної та загальної середньої, зокрема, у закладах професійно-технічної освіти.

У педагогів багато планів на майбутнє — для проведення комплексної роботи в центрі потрібні кабінет лікувальної фізкультури, ресурсна та тренінгова кімнати. Крім того, приміщення треба наповнити сучасними меблями та приладдям, щоб створити комфортні умови для навчання.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *