В смт Лазурне пройде «Дитяча Олімпіада Херсонщини 2016»

З 02 по 15 вересня 2016 року о 10.00 в смт Лазурне Скадовського району Херсонської області на базі дитячого оздоровчого табору «Прибережний» відбудеться «Дитяча олімпіада Херсонщини 2016».

Масові комплексні змагання «Дитяча Олімпіада Херсонщини – 2016» проводиться з метою популяризації фізичної культури, залучення дітей та підлітків до регулярних занять спортом, пропаганди здорового способу життя та Олімпійського руху. До участі допускаються збірні команди районів та міст обласного значення, укомплектовані 20 вихованцями дитячо-юнацьких спортивних закладів та переможцями і призерами районних (міських) змагань 2003 – 2005 років народження.

До програми заходу включено змагання з волейболу, футболу, легкої атлетики, настільного тенісу та вікторини на олімпійську тематику.

Організація та керівництво Дитячої олімпіади здійснюється управлінням молоді та спорту обласної державної адміністрації і комунальною установою «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради.

Урочисте відкриття відбудеться 08 червня 2016 року.

Також на базі дитячого оздоровчого табору «Прибережний» з 03 по 06 червня 2016 року – фінал Всеукраїнських змагань «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *