Вартість оренди землі на Херсонщині зросла більш ніж утричі

На земельних торгах у Бериславському районі Херсонщини було продано право оренди земельної ділянки площею понад 62 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Земельна ділянка розташована в адміністративних межах Високівської сільської ради. За результатами торгів стартова орендна ставка зросла більш ніж утричі – з 4 до 12,7% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

«Таким чином, за результатами торгів замість 94,6 до місцевого бюджету надійшло майже 300,4 тисячі гривень орендної плати лише за перший рік користування землею», – зазначає керівник Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Ігор Шапран.

Крім того, у листопаді Головне управління Держгеокадастру виставило на відкриті торги права оренди ще 12 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у різних районах області. По три земельні ділянки пропонуються для оренди у Великоолександрівському та Цюрупинському районах, дві – у Нововоронцовському, по одній – у Великолепетиському, Нижньосірогозькому, Каланчацькому та Чаплинському.

Загалом інвесторам пропонують близько 390 гектарів.

Стартовий розмір річної орендної плати встановлений на рівні 4% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок і складає понад 425 тисяч гривень.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *