Відбудеться обговорення реформування системи охорони здоров’я

29 березня відбудеться засідання регіональної платформи з вироблення політики в сфері місцевого самоврядування «МЕДИЧНА РЕФОРМА: реальність та перспективизаконодавчого забезпечення», в якому візьмуть участь радник заступника голови комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Констянтин Надутий, народні депутати України від Херсонщини, керівництво області та департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування Херсонщини.

Під час засідання будуть розглянуті питання реформування системи охорони здоров’я: Концепція МОЗ і Пропозиції Верховної ради; обговорено нормативну базу реформування медичної галузі: державне медичне страхування в Україні і організація медичного обслуговування населення України. Також учасники сформують пропозицій до проектів законів України.

Після чого о 12.30 відбудеться брифінг для представників засобів масової інформації.

Також учасники заходу відвідають амбулаторію сімейної медицини та диспетчерський пункт Херсонського обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *