Відбулась селекторна нарада з головами РДА

Вчора, 21 червня у форматі селекторної наради відбулося спілкування очільника області Андрія Гордєєва з головами районних державних адміністрацій та міськими головами міст обласного значення .
Під час наради були розглянуті шляхи забезпечення виконання місцевих бюджетів за рахунок легалізації заробітної плати найманих працівників.


Щодо цього питання голова облдержадміністрації зазначив, що постійні рейди та увага до цього питання зможе вивести з тіні ринку праці нелегальних працівників, особливо зараз, у період сезонних робіт на полях. Надано рекомендації владі районів провести інвентаризацію земельних ділянок з метою контролю за сплатою коштів за оренду земельних ділянок.
Окрім цього, за дорученням очільника області голови РДА мають провести профілактичні роботи та перевірку стану очисних споруд, місцевих сміттєзвалищ, особливо у курортних районах області.

IMG_0829

Важливим питанням на сьогодні є створення матеріальних резервів для запобігання виникненню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, тому начальник Головного управління ДСНС в Херсонській області Сергій Чорний наголосив на важливості таких заходів через підвищенний пожежонебезпечний період в області: «Вважаю, що легше зараз здійснити запобіжні заходити, ніж потім ліквідовувати наслідки».

За даними Головного управління ДСНС в області постійно чергують 150 осіб та у стані готовності знаходиться 42 одиниці техніки.

«Відповідальні за пожежну безпеку у районах мають постійно координувати свої дії з Головним управлінням ДСНС в області, щоб здійснювати необхідні заходи на місця для недопущення виникнення пожеж», – зазначив очільник області Андрій Гордєєв.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *