Відбулися змагання бригад екстреної медичної допомоги

На базі учбово-тренувального відділу обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбулися перші загальні змагання бригад Е(Ш)МД міста Херсона.

Протягом випробувань медичні працівники Херсонських підстанцій Е(Ш)МД разом з водіями бригад складали теоретичні іспити та виконували конкурсні завдання по наданню екстреної медичної допомоги при ДТП та інших надзвичайних ситуаціях.

Оцінка якості надання екстреної медичної допомоги проводилася у відповідності до чинних вимог Європейської ради ресусцітації, метою якої є  «Зберегти життя людей, забезпечуючи якісну ресусцитацію для всіх». Від учасників вимагалося проведення серцево-легеневої реанімації на рівні ACLS, який є найвищим при реанімаційних заходах.

При наданні допомоги постраждалим з політравмою від бригад Е(Ш)МД вимагалося проведення медичного сортування з наданням екстреної медичної допомоги у відповідності до стандартів північно-американської програми ATLS, яка передбачає найвищі стандарти медичної допомоги при вкрай важких травматичних пошкодженнях пацієнтів.

За підсумками всіх конкурсних завдань, першим переможцем стала бригада 2-ї підстанції СЕ(Ш)МД Херсона.

Змагання бригад «екстренки» стали ще одним кроком у навчанні та вдосконаленні роботи всіх учасників випробувань, з яких конкурсанти винесли потребу й  бажання  і надалі розвиватися та підвищувати професійний рівень, системно навчатися та передавати набутий досвід колегам.

Відбулися змагання бригад екстреної медичної допомоги
Відбулися змагання бригад екстреної медичної допомоги
Відбулися змагання бригад екстреної медичної допомоги
Share Button