Відбулися зміни у складі Громадської ради при обласній державній адміністрації

У складі Громадської ради при обласній державній адміністрації відбулися зміни.

Так, згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 21листопада 2016 року № 889 «Про внесення змін до складу Громадської ради при обласній державній адміністрації» з її складу виведено Осадчука Юрія Романовича, голову правління Херсонської обласної організації Українського товариства сліпих та Ромаскевича Юрія Олексійовича, керівника Херсонського обласного відокремленого підрозділу Українського товариства фізичної та реабілітаційної медицини. Замість них введено Анікіна Георгія Олександровича, члена правління громадської організації «Об’єднання «Ми – Херсонці» та Тільненка Олексія Сергійовича, керівника південноукраїнського офісу громадської організації «КримСОС».

За інформацією голови Громадської ради при облдержадміністрації Валерія Гурківського, зміни пов’язані з відмовою від членства в раді Осадчука Ю.Р. через стан здоров’я, а Ромаскевича Ю.О. через неможливість, відповідно до положення Громадської ради, суміщати діяльність в зазначеній раді з депутатською діяльністю в обласній раді.

Оскільки за положенням Громадської ради вона складається з 35 членів, тому місце тих, що вибули, заміняють представники громадських організацій, які зайняли наступні місця після обраних, за результатами рейтингового голосування під час установчих зборів.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *