Відбулося перше засідання новостворенної комісії обласної ради з питань промисловості та агропромислового комплексу

Вчора, 27 жовтня, відбулося переше чергове засідання новоствореної постійної комісії обласної ради з питань промисловості та агропромислового комплексу під головуванням Василя Федіна.

У ході засідання розглянуто шість питань:

1. Звіт про виконання обласного бюджету за перше півріччя 2016 року.

2. Проект нової редакції Регламенту Херсонської обласної ради VII скликання.

3. Проект заходів, що будуть фінансуватися за рахунок залишку коштів спеціального фонду обласного бюджету від надходження відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

4. Проект змін до програми запобігання виникненню та ліквідації надзвичайних ситуацій (аварій) і оперативного реагування на них у Херсонській області на 2016-2020 роки.

5.Про лист територіальної ради Громадського руху “Український вибір-право народу” у Херсонській області щодо підтримки ініціатив громадян по створенню кооперативних формувань з метою розвитку тваринництва в області.

6. Про звернення трудового колективу Херсонського державного підприємства – біологічна фабрика щодо виділення коштів державним ветеринарним установам Херсонської області на закупівлю ветеринарних препаратів з метою уникнення небезпечної протиепізоотичної ситуації.

Жваве обговорення викликав проект нової редакції Регламенту Херсонської обласної ради VII скликання. Члени комісії звернули увагу на концептуальні відмінності внесеного проекту та діючого Регламенту. Особливу цікавість викликали питання пов”язані із процедурою ухвалення рішень обласної ради з питань бюджету та фінансів.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *