Відбулося закриття театрального фестивалю «Мельпомена Таврії»

27 травня, відбулося урочисте закриття XIX Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії».

Загалом Херсон відвідало 122 театрів з 14 країн (64 міста), запрошені гості, журі, представники ЗМІ з різних міст України.
Загальна кількість вистав, показаних за дні фестивалю – 301.

Закривав останній фестивальний день Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки. На завершальній виставі фестивалю «Вид з мосту» (А. Міллера), яка зірвала овації, був присутній голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв та міністр культури України Євген Нищук, який відзначив, що у Херсоні найкраща, найгостинніша, найвдячніша та найвідкритіша глядацька аудиторія.

Відбулося закриття театрального фестивалю «Мельпомена Таврії»Відбулося закриття театрального фестивалю «Мельпомена Таврії»

Євген Миколайович висловив вдячність колегам, театрами та колективам, які сьогодні виступали на сцені та впродовж 9 днів радували публіку цьогорічного фестивалю.

«Цей фестиваль є вже великим авторитетним європейським брендом, тому що сюди стали приїздити колективи з багатьох Європейських країн. Я безмежно вдячний, що на такому фестивалі ми можемо насолоджуватися його величністю театром», — поділився враженнями пан Нищук.

Також міністр культури України висловив вдячність Херсонській ОДА на чолі з Андрієм Гордєєвим, Херсонській облраді та Володимиру Миколаєнко, директору Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша Олександру Книзі, які сприяють розвитку фестивалю.

Відбулося закриття театрального фестивалю «Мельпомена Таврії»

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв зауважив, що театр – найкоротший шлях в будь-якій євроінтеграції.

«Я впевнений, що наступного року ми з вами ще більшим складом, більшою кількістю учасників та локацій, зможемо зробити найкращий фестиваль. Адже він є своєрідним мостом між Україною та іншими країнами,регіонами нашої держави. Сподіваюся, що ми надалі будемо прославляти Херсонщину», — висловив надії на майбутнє очільник Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

Відбулося закриття театрального фестивалю «Мельпомена Таврії»

На останок Олександр Книга анонсував ХХ Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії», який відбудеться 18 травня і запросив слідкувати за оновленнями.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *