Відбулося засідання архітектурно-транспортної комісії облради

14 листопада відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань архітектури, транспорту, будівництва та житлово-комунального господарства, тарифної політики і взаємодії з підприємствами енергетичної галузі під головуванням Віктора Деркача. У ході засідання депутати розглянули 22 питання порядку денного в повному обсязі.

Зокрема, стосовно звернення мешканки міста Херсона щодо реєстрації та узаконення прав на кімнату в гуртожитку, в якій вона проживає. Громадянка зверталася до Херсонської міської ради, де у лютому 2016 року відбулося засідання міської громадської комісії з житлових питань, на якій заявниці відмовлено у проханні надати дозвіл на реєстрацію у житловому приміщенні гуртожитку. Вивчивши порушене заявницею питання, юридична служба виконавчого апарату Херсонської обласної ради підготувала позовну заяву до суду щодо узаконення її місця проживання. Крім того, депутати комісії вирішили направити до Херсонської міської ради лист з проханням повторно розглянути питання та звернутися до прокуратури Херсонської області стосовно надання правової оцінки діям посадових осіб, які вчиняють неналежні дії або бездіяльність з вирішення питання по суті.

Комісія розглянула депутатське звернення Кудаса В.В. щодо необхідності проведення часткового ремонту ділянки автомобільної дороги від с. Козачі Лагері Цюрупинського району до автомобільної дороги М-14 Одеса-Мелітополь – Новоазовськ.

Вказана у зверненні ділянка відноситься до автомобільної дороги загального користування місцевого значення Гладківка – Раденськ – Козачі Лагері, становить 32,4 км. Протяжність ділянки на території Цюрупинського району становить 5,1 км. За інформацією Служби автомобільних доріг в області, у поточному році на зазначеній дорозі заплановано зробити ямковий ремонт площею 450,0 кв.м. На теперішній час виконано роботи на площі 150 кв.м. На виконання ямкового ремонту 300 кв.м Службою автодоріг в області на листопад 2016 року видано завдання ДП «Херсонський облавтодор». «При виконанні цих робіт ямковість на ділянці дороги в межах Цюрупинського району буде ліквідовано повністю», – поінформував начальник управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв’язку Херсонської обласної державної адміністрації Ігор Криволап.

Також комісія розглянула питання порядку денного про ремонт та утримання автомобільних доріг Високопілля – Велика Олександрівка – Берислав та Давидів Брід – Калінінське – Бобровий Кут, а також автомобільної дороги загального користування місцевого значення Високопілля – Велика Олександрівка – Берислав. «У поточному році передбачено ліквідувати ямковості на ділянках загальною площею 670,0 кв.м», – зазначив Ігор Криволап.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *