Відбулося засідання депутатської «освітньої» комісії

Сьогодні відбулося перше, установче, засідання постійної комісії Херсонської міської ради з з питань освіти, культури, туризму, спорту та у справах молоді.

Про його перебіг розповів депутат міськради, глава фракції партії «ВО «Свобода» Євген Матковський: » Сьогодні відбулось перше засідання постійної комісії Херсонської міської ради з питань освіти, культури, туризму, спорту та у справах молоді. Мене було обрано заступником голови цієї комісії, обіцяю працювати плідно та з користю для громади!
Перше засідання пройшло в установчому та робочому режимі, зокрема було прийнято рішення, що комісія не прийматиме жодних рішеннь, якщо проекти та програми майбутніх рішень не будуть надані членам комісії мінімум за декілька днів до засідання комісії. Вже сьогодні отримали деякі проекти програм міста по культурі. Деякі кошториси заходів особисто мене здивували, гадаю що деякі можна урізати досить суттєво, наприклад, на захід по вшануванню пам’яті жертв голодоморів планують виділити 3,5 тис.грн., зато на День партизанської слави 8тис. грн; День Героїв Небесної Сотні 18 тис. грн, а на Міжнародний жіночий день 38,5 тис. грн. і тд.
Комісія вирішила детально вивчити цей кошторис та схожі програми».

Share Button