Відбулося засідання Громадської ради при ХОДА

2 вересня, відбулось розширене засідання Громадської ради при обласній державній адміністрації за участі керівництва й представників структурних підрозділів ОДА.

У складі Громадської ради на сьогодні зареєстровано 35 осіб, які в свою чергу входять до складу різних профільних комітетів, що реалізують затверджені разом із керівниками структурних підрозділів ОДА ряд соціально-економічних програм, важливих для розвитку Херсонщини та її мешканців.

Під час засідання голова Громадської ради при облдержадміністрації Валерій Гурковський розказав про механізм роботи консультативно-дорадчого органу й поінформував про новий метод роботи – громадську експертизу, пояснивши всі етапи її проведення.

Також він зауважив, що дієвим способом роботи з громадськістю є проведення консультацій і круглих столів.

«В першу чергу, ми здійснюємо допомогу мешканцям області у тих сферах життєдіяльності, які важливі для них. Але, разом з тим, Громадська рада контролює діяльність влади, саме тому ми хочемо співпрацювати, щоб уся робота органів влади проводилася прозоро», – зазначив Валерій Гурковський.

Також він представив перелік програм, які заплановано реалізувати до кінця 2016 року спільно з обласною державною адміністрацією.

Присутня на засіданні перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова з цього приводу зазначила, що потрібно вибудувати роботу так, щоб діючі програми дійсно виконувалися і при цьому громадськість теж долучалася до їх виконання, а не тільки керівники структурних підрозділів ОДА.

«Щоб зрушити з місця, потрібно спиратися на думку громадськості і тому для нас важливі сам принцип побудови роботи й компетентність членів Громадської ради», – звернула увагу Валентина Січова.

На розширене засідання завітав і голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв. Він вперше побував на засіданні Громадської ради, в якості голови облдержадміністрації. Одразу включившись у роботу, очільник області сказав:

«Постанова Кабміну наголошує на участі громадськості у реалізації державної політики. Тому хоч сто голів облдержадміністрацій намагатимуться показати власну ефективність, донести інформацію і показати дієвість зробленого до мешканців усіх куточків області можуть тільки самі люди, тобто Громадська рада й різні організації, з якими вона співпрацює. Тому ми повинні згуртуватися і спільними силами приступити до роботи».

Андрій Гордєєв також звернув увагу на те, що не можна діяти окремо через суб`єктивні політичні вподобання. Є обласна рада, державна програма й обласний бюджет. Це ті складові, на основі яких потрібно реалізовувати власну діяльність і державну політику в області.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *