Відбулося засідання комісії з питань культури, освіти та спорту облради

На засіданні постійної комісії з питань культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту обласної ради депутати розглянули 15 питань.

Відбулося засідання комісії з питань культури, освіти та спорту облради

Серед них, зокрема, проект обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку на період 2016-2020 року.

Як відзначив під час розгляду цього питання Геннадій Причина, директор департаменту соціального захисту населення ОДА, через недостатнє фінансування з бюджетів різних рівнів, пропонується внести зміни до обласної програми, а саме зазначити, як першочергове, оздоровлення дітей учасників АТО та членів їх сімей, дітей переселенців, сиріт та інвалідів. Крім того, депутати під час обговорення запропонували рекомендувати доповнити обласну Програму пунктом, який передбачає обмін групами дітей для їх оздоровлення між Херсонщиною та іншими регіонами України. Нагадаємо, за ініціативи голови облради Андрія Путілова, раніше до Херсонщини приїжджали відпочивати діти учасників АТО із Івано-Франківщини, а діти з Херсонської області оздоровлювалися на Прикарпатті. Постійна комісія підтримала проект обласної програми — за умови врахування зауважень та пропозицій постійної комісії.

Відбулося засідання комісії з питань культури, освіти та спорту облради

Також постійна комісія підтримала включення Херсонського державного університету до «Плану реалізації у 2016-2017 рр. Стратегії розвитку Херсонської області на період до 2020 року». Це передбачає можливість виділення в 2016-2017 рр. коштів на фінансування будівництва 2-х нових спортивних майданчиків із штучним покриттям на території університету.

Серед інших питань, які розглянули депутати – питання номінування на Премію Верховної Ради України за внесок молоді (віком до 35 років) у розвиток парламентаризму та місцевого самоврядування.

Як зазначив депутат облради Володимир Погрібний, необхідно рекомендувати ОДА не обмежуватись однією кандидатурою, а надати на розгляд постійної комісії облради кілька – для того, щоб створити конкурсну основу і депутати могли підтримати найбільш достойного номінанта. Ця пропозиція була підтримана  постійною комісією.

Відбулося засідання комісії з питань культури, освіти та спорту облради
Share Button