Відбувся круглий стіл «Європейська інтеграція: досвід Німеччини та України»

Участь в обговоренні взяли заступник голови Херсонської обласної ради Оксана Рукавішнікова, почесний голова компанії Schreiner Group Гельмут Ф. Шрайнер, почесний доктор Райнер Шамбергер Міжнародного університету бізнесу і права, а також професорсько – викладацький склад Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний університет бізнесу і права», делегація з Німеччини, представники малого та середнього бізнесу, підприємці, громадськість, представники ЗМІ.

«Ми раді скористатися нагодою для ознайомлення з досвідом Німеччини на шляху до євроінтеграції. Вважаю, що це шлях модернізації економіки, залучення іноземних інвестицій і новітніх технологій, створення нових робочих місць, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника, вихід на світові ринки, насамперед на ринок ЄС» – відзначила Оксана Рукавішнікова.

«Кожна людина є підприємець. Потрібно завжди залишатись реалістом, тому що є позитивні так і негативні моменти в роботі. Тільки так можливо зробити висновки … якщо сидіти та чекати допомоги, то нічого не вдасться. Якщо підприємство або країна хоче буди інвестором , то вона повинна буди впевнена в захисті своїх інвестицій » – зазначив Гальмут Ф. Шрайнер.

У рамках зустрічі були обговорені ключові позиції стосовно питань європейської інтеграції, важливість співпраці між Херсонщиною та Мюнхеном,а також випрацювання теоретичних та практичних рекомендацій для знаходження оптимальних шляхів підтримки інтеграційних відносин між ЄС та Україною. По завершенні заходу було вирішено активізувати співпрацю Херсонської області до розширення економічних, торговельних, наукових, освітніх та інших зв’язків з Німецькою країною.

«Переконана, що в результаті ми зможемо прискорити процеси євроінтеграції України, оскільки наша держава, як невід’ємна частина Європи, орієнтується на діючу в провідних європейських країнах модель соціально-економічного розвитку »-підсумувала заступник голови обласної ради.

Share Button