Виділено кошти на дороги районів Херсонщини

Про це поінформував начальник Служби автомобільних доріг у Херсонській області Микола Савченко під час проведення наради з пріоритетних напрямів розвитку Великолепетиського, Верхньорогачицького, Горностаївського та Нижньосірогозького райоів.

«Оголошено тендерні торги на 13 лютого щодо виділення коштів у розмірі 1 млн грн на експлуатаційне утримання доріг місцевого значення у зазначених районах. Це перший етап виділення коштів і їх розподілу районною радою і районним автодором. Далі кошти виділятимуться по 1,6 і 2,5 млн грн у залежності від протяжності автошляхів у кожному районі окремо», — зазначив він.

Очільник області Андрій Гордєєв звернув увагу голів сільських і селищних рад, на здійснення контролю роботи й використання виділених коштів, адже не залежно від суми, гроші повинні бути використані доцільно й на визначені цілі.

Також Микола Савченко зауважив представникам місцевого самоврядування, що починаючи з 2018 року буде створено спеціальний дорожній фонд, кошти якого залишатимуться на місцях. Тож планування ремонту доріг державного значення погоджуватиметься Укравтодором і облдержадміністраціями, а місцевого — райавтодорами й райрадами.

 

 

 

Джерело: видання «Херсонська правда»

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *