Відкрито виставку документів «Незалежній Україні – 25»

Сьогодні, 18 серпня, у приміщенні Державного архіву області відбулося відкриття виставки архівних документів «Незалежній Україні – 25», присвяченої до 25-й річниці незалежності України.

У заході взяли участь керівництво області, органи місцевого самоврядування, архівісти, працівники структурних підрозділів облдержадміністрації і громадськість.

В експозиції виставки представлені документи із фондів державного архіву області, в яких акцентовано увагу на політичних процесах та висвітлено основні етапи українського державотворення на Херсонщині від 1989 року до сьогодення. Відвідувачі мали змогу побачити документи, невідомими широкому загалу.

20160818_143743

Ознайомитися з архівними документами виставки та привітати присутніх прийшла перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова.

«Історія повторюється і це ми бачимо з представлених на виставці документів. Кожному відвідувачу виставка обов’язково допоможе в розумінні того, наскільки важлива в житті незалежність нашої Батьківщини. Тільки любов до своєї країни може нас зробити сильнішими та щасливішими», – наголосила Валентина Січова.

20160818_140423

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *