Відкрито виставку «Україна вишивана», присвячену 25-й річниці незалежності України

Сьогодні в обласному відділенні Національної спілки художників України, відбулося відкриття обласної виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Україна вишивана», яка зібрала близько 100 майстринь-вишивальниць з усієї Херсонщини. Захід організований Херсонським обласним Центром народної творчості.
Роботи майстринь виділялися оригінальною технікою виконання, складністю та естетичним оформленням.

IMG_2830

 

IMG_2844Виставка декоративно-ужиткового мистецтва вразила своєю кількістю виробів, розмаїттям представлених жанрів, високою майстерністю виконаних робіт та художньою довершеністю.

IMG_2847
«Зараз ставлення до всього Українського зовсім інше ніж раніше, тому ця тема стала актуальною і цікавою для відвідувачів, патріотів України. Залучивши майстрів з 12 районів Херсонської області, експозиція створювалась як крок із минулого в майбутнє, від стародавніх вишиванок до сучасних модних аксесуарів», – розповіла завідувач інформаційним відділом обласного Центру народної творчості Наталя Вигоднер.
Відкриття виставки супроводжувалось виконанням українських народних пісень, майстер-класом з вишивання, який проводила знана херсонська майстриня, заслужений майстер Херсонщини Антоніна Теленчак. Вона завжди ділиться своїм творчим надбанням з молодими дівчатами, які цікавляться вишивкою.

IMG_2825

IMG_2833

Тож поціновувачів цього виду мистецтва вразять неперевершені вишиті рушники, панно, вишиті бісером картини, сучасний вишитий одяг, модні аксесуари та інше. Відвідувачі зможуть в цьому впевнитися, якщо завітають до виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Україна вишивана», яка триватиме до 29 липня.

IMG_2840

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *