Відома Ада Роговцева показала у Херсоні «Свідоцтво про життя»

19 лютого у обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Куліша херсонському глядачеві була представлена публіцистична вистава «Свідоцтво про життя» режисера Катерини Степанкової за участі народної артистки України, Героя України Ади Роговцевої.

«Свідоцтво про життя» – книга спогадів видатної актриси сучасності Ади Роговцевої. Через півроку після презентації видання на Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» виникла ідея презентувати книгу акторки мовою театру. Подивитися виставу вже мали змогу у столиці. На прем’єру у Херсоні прийшли багато жителів і гостей міста, зал був переповнений, а талановита акторська гра зірвала овації публіки.

І це не дивно. Адже акторський склад – зірковий. Заслужений артист АР Крим Ахтем Сейтаблаєв і Олексій Скляренко, які втілюють чоловіків в життя Ади. Окрім самої прими у виставі грають: Заслужена артистка України Лариса Руснак, Ольга Атанасова, Олена Дудич, Світлана Орліченко, Анастасія Кірєєва.

«Я дуже щаслива, що встигла купити квитки на цю геніальну виставу. Талановито, професійно, чудовий акторський склад, а сюжет змусив задуматися над деякими моментами мого життя», — поділилася враженнями глядачка Олена Зайцева.

Сім київських артистів, названі українськими критиками «чудовою сімкою», грали не одну роль, а цілу галерею образів, незабутніх у першу чергу тому, що всі вони — реальні люди зі знаменитими і невідомими іменами, ще зовсім недавно жили серед нас. Фото, відео та аудіо архіви Ади Роговцевої надали сценічному дійству характерну документальність.

На культурний захід завітав і голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв: «Дуже приємно, що на Херсонщину приїжджають такі видатні, великі люди, як Ада Миколаївна! Адже вона не лише талановита актриса, а й людина з великим серцем, справжній патріот. З перших днів вона організовувала допомогу для нашої армії, давала концерти у звільнених містах. Творчість Ади Роговцевої допомагає українцям плекати державу, забезпечувати соборність і єдність країни. Сьогодні ми переглянули унікальну театральну постановку, яка нікого не залишила байдужим!».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *