Військові отримають додаткові кошти

Вчора, 7 вересня, на Раді оборони області за участі голови обласної ради Андрія Путілова та голови ОДА Андрія Гордєєва, депутатів обласної ради погоджено додаткові заходи зі зміцнення обороноздатності Херсонщини.

«Саме з цієї причини була перенесена дата проведення сесії на 9 вересня – у відповідь на лист голови ОДА Андрія Гордєєва з проханням внести зміни в Програму соціально-економічного розвитку у розділі «Територіальна оборона», – прокоментував голова обласної ради Андрій Путілов.

За його словами, Міністерство оборони України розробило цілий комплекс заходів, на які пропонується залучити кошти обласного бюджету.

Серед заходів – проведення військових зборів (1,805 млн грн), відновлення та додаткові заходи в системі захисту, що входить у зону відповідальності угрупування «Південь» (668 тис. грн), виготовлення протитанкових «їжаків» (вартість витратних матеріалів 121 тис. грн), ще 775 тис. грн передбачено Програмою (по лінії СБУ).

Всі рекомендації Ради оборони області будуть винесені на розгляд бюджетної комісії, що відбудеться 8 вересня. «Дуже важливо, щоб питання виділення коштів на оборону не було переведено у політичну площину. Закликаю депутатів зайняти конструктивну позицію», – відзначив голова обласної ради.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *