Виконавчий комітет Херсонської міської ради погодив виділення коштів на ремонт соціальних закладів

Проект рішення передбачає збільшення видатків за рахунок вільного залишку у розмірі 200 тис.грн. на оперативне втручання штучного кришталика для пільгової категорії населення.

За рахунок перерозподілу коштів зі спеціального фонду міського бюджету виділять 200 тис. грн. на продовження ремонту гінекологічного відділення КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім.О.С.Лучанського).

1 млн.740 тис.грн. виділять на сферу освіти.За ці кошти придбають проектор та екран для ЗНЗ №44 (11,5 тис.грн), комплекти світових приборів для актової зали НВК №56 (25,1 тис.грн), акустичну систему та звукопідсилювальну апаратуру для НВК№56 (35 тис.грн), меблі, спортивний інвентар.

Також плануються монтажні роботи системи резервного живлення, сигналізацію, поточний ремонт господарського корпусу, туалетів «Оздоровчого таботу ім.Голубця», пансіонату «Енергія» та Центру позашкільної роботи, капітальний ремонт приміщень та покрівл ДОЦ «Юнга», табору ім.Голубця та «Енергії» (3,5 млн.грн).

Збільшать видатки на допомогу дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, яким виповнилось 18 років (9,05 тис.грн).

Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко запропонував включити до проекту рішення питання про виділення коштів на ремонт туалетів у ЗОШ№45 мкрн.Таврійський (84 тис.грн) та оренду приміщення для проведення святкових заходів 208-мій ракетній бригаді (ППО). Члени виконкому пропозицію підтримали.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *