Віктор Гандзюк про свою зустріч із Президентом Порошенко

Батько загиблої Катерини Гандзюк Віктор Гандзюк розповів виданню «Українська правда» про свою зустріч із Президентом Порошенко:

» – Під час поїздки до Харкова, президент Порошенко обмовився, що мав з вами зустріч. Про що ви розмовляли з ним?

– У нас була домовленість з людьми, які організовували цю зустріч, що вона  залишиться між нами. Я мовчав, а потім Петро Олексійович про це розповів на зустрічі в Харкові.

Ми говорили про Катю, про горе, яке сталося, про можливих замовників. Він досить щиро поспівчував мені, поставився з розумінням.

– Навіщо він ініціював зустріч?

– Це сталося після мого виступу на засіданні Тимчасової слідчої комісії. Я назвав три прізвища. Я сказав, що цих людей потрібно знищити політично, що ці люди не мають права нами керувати, що вони мусять бути поза політикою, оскільки вони заплямували себе.

З будинку, де вони керують, вийшли люди, які вбили Катю, вони спілкувалися з цими людьми. Вони не реагували на те, що робиться в області. Тобто або не хотіли бачити, або не  бачили, або брали в цьому участь. Якщо не бачили, то які вони керівники? Якщо не хотіли – тим гірше. Якщо брали участь – це взагалі погано.

І на ТСК я сказав, що це люди, які мають піти з політики назавжди. Безумовно, я назвав тоді БПП та «Батьківщину» партіями вбивць. Петро Олексійович вважав чи принаймні так мені сказав, що немає прямих доказів причетності членів БПП. На мою думку, президент хотів ситуацію пом’якшити, поговорити…».

Share Button