Вікторію Вагнер призначено головним лікарем обласної лікарні відновного лікування

12 грудня голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв представив колективу лікарів комунального закладу «Обласна лікарня відновного лікування» Херсонської обласної ради головного лікаря Вікторію Вагнер.

Нова медична установа була створена на базі ліквідованого державного закладу «Відділкова лікарня станції Херсон ДП «Одеська залізниця».

«Я дуже вдячна, що ви підтримали зміни в складний для лікарні час. У нас багато цілей, реалізувати які буде нелегко, але спільно ми їх досягнемо», – звернулася до колективу лікарні призначений керівник.

Головний лікар розповіла, що найближчим часом буде придбано найнеобхідніше медичне обладнання для лікарні.

«Сьогодні усі зусилля потрібно направити на те, щоб цей лікувальний заклад у 2017 став найкращим сучасним центром для військових та мешканців Херсонщини. Я впевнений що Вікторія Вагнер має ті якості, які допоможуть досягти цієї мети», – зазначив голова ОДА Андрій Гордєєв.

Також він додав, що саме в цій лікарні планується зробити центр відновлювальної медицини та реабілітаційний корпус для учасників бойових дій із зони АТО, чим буде зроблено крок назустріч тим людям, які захищають нашу батьківщину.

Share Button