Випускникам – магістрам державної служби ХНТУ вручили дипломи магістрів

Вчора, 28 вересня, у Херсонському національному технічному університеті відбулось урочисте вручення дипломів випускникам – магістрам державної служби.

Вже всьоме кафедра державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ випускає магістрів, які працюватимуть на посадах держслужбовців на Херсонщині.

Ця кафедра є філією Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Привітати випускників – магістрів завітали почесні гості: голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв і керівник апарату ОДА Володимир Клюцевський, перший заступник голови обласної ради Василь Зеленчук і в.о. заступника Херсонського міського голови Андрій Щербина.

У вітальному слові ректор Херсонського національного технічного університету, професор Юрій Бардачов зазначив:

«Ми пишаємося нашими студентами і їх досягненнями. Я радий, що керувати областю й містом будуть дійсно кваліфіковані фахівці. Дуже прошу вас ставитися до державної служби з відповідальністю, не захоплюючись певними партійними настроями. Пам`ятайте, що ви працюєте на благо своєї держави і кожного її громадянина».

dsc_0377

Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв приєднався до слів ректора університету. Він також поінформував про прийняття нового Закону України «Про державну службу» і запевнив, що умови роботи держслужбовців стануть кращими, в тому числі, це стосується рівня заробітних плат.

«Ви станете нам заміною і будуватимите майбутнє України. Саме тому вам належить стати тими професіоналами, які будуть спроможними осучаснити діяльність владних структур, ефективно і нешаблонно вирішувати поставленні завдання, приймати виважені управлінські рішення для Херсонщини», – сказав Андрій Гордєєв.

Державних службовців також привітав завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ Іван Лопушинський, під час якого подякував студентам і побажав ефективної управлінської служби.

dsc_0320

Очільник області вручив чотирьом випускникам – магістрам державної служби дипломи з відзнаками.

Окрім цього, у ході заходу окремим викладачам ХНТУ за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, педагогічну майстерність, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти вручили Почесні грамоти голови обласної ради, Херсонського міського голови й управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації.

dsc_0363

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *