Вітаємо херсонських гімнасток із перемогою !

Херсонські гімнастки приїхали додому з перемогою — зі Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики, який відбувся в Одесі з 10 по 12 червня. У змаганнях взяли участь більше 20 команд з різних міст України та світу.

Всі 12 спортсменок з Херсона — Кіра Яблонська, Анастасія Фесенко, Дарина Соболь, Валерія Винарчік, Марина Кулініч, Еліна Тедіашвілі, Софія Прокоп’єва, Анна Бутор, Катерина Грачова, Мері Довженко, Тетяна Фесенко і Дар’я Краснолуцька — вибороли призові місця в своїх вікових категоріях. Тренер і хореограф дівчат — С. Жульова і Е. Ткаченко.

Вітаємо херсонських гімнасток із перемогою !

На верхню сходинку п’єдесталу перемоги піднялися 4 гімнастки з Херсона: Софія Прокоп’єва, Анна Бутор, Катерина Грачова та Дарина Краснолуцька.

Юні спортсменки-землячки — представниці відділення художньої гімнастики при Херсонському спортклубі «Кіокушин карате». Тут його відкрили зовсім недавно — знакова подія відбулася 26 травня. Очолила відділення тренер-інструктор і майстер спорту з художньої гімнастики Світлана Жульова.

Вітаємо херсонських гімнасток із перемогою !

Вже зовсім скоро — цієї осені — для популяризації, розвитку художньої гімнастики і поліпшення спортивної майстерності ХСК «Кіокушин карате» планує провести Міжнародний турнір з художньої гімнастики саме в Херсоні. Поки ж літній графік юних спортсменок вже дуже напружений. Так, 18 червня вони будуть виступати на відкритому чемпіонаті з художньої гімнастики в Луцьку.

Побажаємо херсонським гімнасткам нових перемог!

Вітаємо херсонських гімнасток із перемогою !

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *