Визначено перевізників на трьох херсонських маршрутах

26 лютого в управлінні транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради було проведено конкурс із визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування №25,34,38.

На зазначені маршрути претендували ФОП Присяжний А.В., ТОВ «Синєвир» та ПП «ФИКУС».

За результатами обговорення, членами конкурсного комітету прийнято рішення визнати переможцем ФОП Присяжного А.В. на міському автобусному маршруті №38 «сел. Кіндійка – вул. Генерала Алмазова».

ПП «ФИКУС» визнано переможцем на міському автобусному маршруті загального користування №34 «Житлоселище – сел. Кіндійка». Проте членами конкурсного комітету акцентовано увагу на тому, що Організатор підпише Договір про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування №34 із ПП «ФИКУС» виключно за умови, якщо керівник підприємства протягом 30 календарних днів з дня набрання чинності рішення конкурсного комітету приведе у відповідність документи на транспортні засоби, які пропонуються для обслуговування вказаного маршруту.

ТОВ «Синєвир» було в ході засідання конкурсного комітету вирішено не допустити до участі в конкурсі через невідповідність поданих конкурсних пропозицій обов’язковим та додатковим умовам конкурсу, відповідно до пункту 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081.

Тому міський автобусний маршрут №25 «пл. Павла Дубинди – сел. Молодіжне» продовжуватиме обслуговувати комунальне підприємство «Херсонський комунальний транспортний сервіс» на підставі Тимчасового договору про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *