«ВО «Батькивщина» вимагає від України більше ніж Путін

Радник голови Херсонської ОДА з питань децентралізації, член відповідної експертної ради Наталія Возаловська прокоментувала на своїй сторінці у соціальній мережі намагання «ВО «Батькивщина» відмінити Перспективний план об’єднання громад Херсонської області:

«Завтра місцеве самоуправство в особі Херсонської обласної ради планують провести щось, на подобі сесії. Скликають позачергово, порушуючи регламент, мотивуючи розподілом коштів для гарячо любімих виборців, але в порядок денний внесли основними питаннями звіт голови ХОР, та скасування рішення від 05.06.2015 № 1266, навіть не потрудившись пояснити людям, що це рішення про затвердження перспективного плану формування територіальних громад.

Це ж такі важливі і термінові питання, які не можна розглянути 9 вересня на черговій сесії. Я не хочу торкатися кадрового питання, мене більш турбує друге.
Мабуть подивившись на спроможні громади, які вийшли з під впливу політиканів, почали самі господарювати, підняли з тіні загашники місцевого панства, злякалися, що таке і їх чекає. Подивіться, хто є депутатами і чим вони володіють.
Є і інша складова. Частина депутатів, які належать до партії «Батьківщина» просувають по всій Україні рішення «про перехід на договірний розподіл повноважень» між Києвом і областю , а це, як кажуть фахівці, навіть більше ніж те, що вимагає від України Путін. Це — федералізація країни!!!
Тепер у мене питання до депутатів партій «Батьківщина», «Наш край», Радикальна партія, «Укроп» і Опозиційний блок»: ви всі за федералізацію України? Ви проти децентралізації, як державної реформи, яку підтримали народні депутати від ваших партій ? Ви проти того, щоб громади отримали державну підтримку та самі почали господарювати на своїй землі? Ви всі проти того, щоб учасників АТО називали героями?
Ви мабуть забули, що ви є обраними представниками тих самих громад, яким довірили захищати їхні інтереси, а не князьками, рабовласниками, від яких залежить «челядь».

Share Button