Як буде розвиватися чорноморське узбережжя Херсонщини

У минулу п’ятницю, 29 січня, в обласній державній адміністрації відбулось засідання робочої групи з питань реалізації Концепції розвитку Азово-Чорноморського морського узбережжя Херсонської області.Члени робочої групи обговорили питання щодо виконання плану розробки детальних планів території земельних ділянок під будівництво об’єктів рекреаційно-оздоровчого призначення на узбережжі Чорного моря в адміністративних межах Круглоозерської та Новофедорівської сільських рад Голопристанського району.

Так, було зазначено, що 8 ділянок у Скадовську і 3 ділянки у Круглоозерці вже можуть бути реалізовані. Залишився незавершеним детальний план території земельних ділянок однієї ділянки у Новофедорівці, але це питання наразі вирішується.

Заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Шепелєв зазначив:

«Усі виконавці Плану заходів повинні виконувати завдання своєчасно й погоджено. В іншому випадку будемо інформувати населення про те, що місцева влада не хоче сприяти розвитку рекреаційних зон Херсонщини».

Дотримавшись процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів, наступним етапом буде затвердження детальних планів території та їх оприлюднення.

Джерело: сайт Херсонської ОДА

Share Button

Як буде розвиватися чорноморське узбережжя Херсонщини: 1 комментарий

  • 2 февраля 2016 в 21:39
    Permalink

    доверия к властям уже нету наверняка большую сумму с тех курортов себе в карман загребут и снова на курортах будет бомжатня

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *