Як динамлять «Динамо»

З часу встановлення депутатом Володимиром Шадріним свого керівництва у спортивному комплексі на вул. Перекопській, 4 та комплексної ДЮСШ «Динамо» минуло понад 8 місяців. Чи прийшло «покращення» у цей спорткмлекс?

Можливо не всі пам’ятають, під якими гаслами ділки захоплювали майно, скільки селфі було зроблено на даху будівлі та які були «ВЕЛИКІ Плани-програми» на покращення спортивних результатів, роботи організацій, ремонтів будівлі та ін.

Звісно, перше, що зробили «реформатори» — це поставили на керівні посади своїх людей, які почали працювати «по-справжньому», по-новому. Секретаркою була прийнята на посаду з покладанням обов’язків директора КДЮСШ «Динамо» відома в Херсоні соратниця та права рука депутата Шадріна — Ірина Дерев’янко.

І робота закипіла. Відразу вони почали оптимізацію госпрозрахункової роботи ФСТ «Динамо», що насправді означало підвищення плати за перебування в будівлі всім спортивним організаціям, які роками там знаходилися. Завдяки таким організаціям, як фітнес-клуб «Фаворит», клуб айкідо «Хікарі» та іншім, «Динамо» ще якось було спроможне придбати спортивний інвентар, утримувати організацію та стримувати руйнацію будівлі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «НОВІ ПОДРОБИЦІ РЕЙДЕРСТВА У СПОРТІ ДЕПУТАТА ШАДРІНА»

Оскільки для капітального ремонту всього спортивного комплексу завжди був потрібен інвестор з бажанням вкласти десятки мільйонів гривен, і при цьому гарантувати збереження фізкультурно-спортивного профілю будівлі, на жаль, в часи економічної нестабільності в державі, таких інвесторів не знайшлося.

Побачивши неадекватність та апетити нових правителів спортивного комплексу, фітнес-клуб «Фаворит» відразу переїхав на 3-й поверх ЦУМу по проспекту Ушакова, інші спортивні організації також знайшли собі приміщення з кращими умовами.

На сьогодні зі спортивного комплексу, який потребував ремонту, але у якому кипіло життя та надавались спортивні послуги для населення м.Херсона, він перетворився на занедбану аварійну будівлю, де взагалі небезпечно знаходитись людині.

Як динамлять «Динамо»

Людей там більш немає, але є багато сміття та амброзії у чоловічий зріст. Єдине, що залишилось привабливого, це площа перед входом, де ще можливо залишати автомобіль, якщо потрібно прийти до ККЗ «Ювілейний».

Як динамлять «Динамо»

Отже, все, що у «реформаторів» вийшло — це повністю зруйнувати існуючу до цього спортивну та фізкультурну роботу комплексу. І відразу постає питання.

Як динамлять «Динамо»

Навіщо було захоплювати будівлю та спортивну школу, якщо нічого не вмієш, або не бажаєш робити?

Як динамлять «Динамо»

Відповідь, можливо, у тому, що саме така людина, як Дерев’янко і була потрібна на посаду керівника. Є така схема: з початку — остаточно зруйнувати будівлю, а потів привласнити її та перепродати під черговий торгово-розважальний центр. Не хотілось б цього дочекатися.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *