Як херсонський бізнесмен «ховався» від сплати податків

Нещодавно, Одеський апеляційний адміністративний суд підтримав позицію фіскального органу області та підтвердив херсонському підприємцю грошове зобов’язання у сумі 168 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.

Але тут потрібен не великий екскурс у минуле.

Для проведення перевірки податківці направили платнику запит щодо надання первинних документів для підтвердження реальності його господарських операцій. Підприємець проігнорував запит та не надав документи для проведення перевірки. Тепер фіскали мали всі правові підстави для проведення позапланової невиїзної документальної перевірки фінансово — господарської діяльності суб’єкта господарювання.

Перед початком перевірки податкові аудитори надіслали поштою підприємцю повідомлення про початок проведення перевірки та копію наказу установи. Але бізнесмен спробував «сховатися» та знехтував податковими нормами… А поштове відправлення повернулося на адресу ОДПІ з відміткою про відмову адресата від одержання.

Отже, суд повністю погодився із доводами фіскалів – апелянтів щодо правомірності проведення документальної невиїзної перевірки та підтвердив суму нарахованого грошового зобов’язання, а позовні вимоги ФОП -необґрунтованими.

 

 

Джерело: ГУ ДФСУ у Херсонській області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *