Як херсонці відреагували на економію газу — #прикрути

Як херсонці у соцмережах зреагували на заклики зменшити добове споживання газу і як Херсон зекономив по факту, передає видання ПІК.

«Херсонщина підтримує Президента України Петра Порошенка у його намірах не піддаватися на провокації «Газпрому». Тому закликаю усіх жителів Херсона та області зменшити споживання газу протягом наступних днів, незважаючи на стабільну ситуацію і достатню кількість газу у сховищах», — так гучно написав у соцмережі голова ОДА Андрій Гордєєв 3 березня.

Незрозуміло, правда, як могли економити газ херсонці, які мають централізоване опалення, їсти готують на електроплитах чи встановили альтернативне опалення.

Володимир Білий відзвітував відразу у коментарях, що «на заводі 5 Елемент не має газу. Опалюємо 2000 кВ. метрів котлами твердотопами. Споживання за добу — від 80 до 150 кг вугілля. В залежності від температури».

Олексій Бурдейний написав так: «Прикрутив котел з 3 поділки на 1, вважаю разом можемо протистояти в газовій війні і показати х..йлу що ми одне ціле, тим хто пише, що ми не повинні цього робити, раджу почитати як південні корейці свого часу на заклик свого лідера здавали в державу золото, після цього та правильних реформ через 10 років економіка почала зростати і подивіться тепер, як живуть в Південній Кореї».

Голова міського Меджлісу кримських татар Ібрагім Сулейманов закликав закінчувати з закликами економити: «Де закінчується патріотизм і починається маніпуляція? Чесне слово, закінчуйте з закликами економити. За такою ціною на газ власний гаманець – найкращий стимул економії. І якщо в будинку холодно, то не тому, що економлю від Газпрому, а тому, що платити зі своєї кишені. А тими, хто захоплюються статистикою економії газу по областям, рекомендую подивитися цю ж статистику завтра, коли природа поверне свої морози», — написав він.

Інформацію щодо споживання природного газу обласними центрами та іншими великими містами України повідомив у Фейсбук голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв. Відповідно до неї, Миколаїв та Одеса зекономили більше, ніж Херсон – відповідно -21%, -18% і -17%.

пркрутили

На сторінці Нафтогаз Україна у Фейсбук з приводу реакції на прохання прикрутити написали так: «Ми бачили масу дотепних коментарів і мемів з #прикрути, але не все зберегли. Накидайте нам, будь ласка, в коменти скріншоти коментарів та мемів, які вам найбільше запам‘яталися. Хочемо зберегти собі на згадку.

Ну добре-добре, про Шарія і Авакова ясно-понятно. Але крім них було багато яскравого. Ми дійсно вражені тим, як люди підключилися до справи і що вони при тому казали. Це справжня солідарність. Споживання продовжує падати, до речі (хоча школи і садочки знову back to business). Та й теплішає потроху»

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *