Як склали херсонці ЗНО, які школи найкращі у місті та хто отримає премію

Сьогодні, 30 серпня, у Херсоні пройшла серпнева конференція педагогічних працівників, на якій обговорили нагальні питання, що стосуються освіти, передає ПІК.

Так, начальник міського управління освіти​ Юрій Ніконов акцентував увагу на тому, як випускники Херсону склали ЗНО, які школи найкраще готують учнів до тестування, а які, навпаки, не надають дітям якісних знань.

Тож, пропонуємо ознайомитися із головними тезами Юрія Ніконова: — збільшилась кількість випускників, нагороджених золотими та срібними медалями. У минулому році це було 3.2%, у цьому році – 3.8%. Але підтвердили золоті медалі тільки 56% випускників, як і у 2016 році, а срібні – 60% (у минулому році 40%).

Найбільшу кількість медалей мають випускники ФТЛ, гімназії №6, №20, спеціалізованих шкіл №12, №24, №30, №52, академічного ліцею ім. О.Мішукова. — у цьому році середній бал ЗНО по Україні 134 із 200 можливих, по Херсону – 128.

Майже 40% херсонських шкіл мають середній бал нижче 128. Із загальної кількості випускників-учасників ЗНО на високому рівні пройшли тестування на високому рівні 13%, на 3% більше, ніж у минулому році.

Майже вдвічі зменшилась кількість учнів, які не подолали поріг склав/ не склав.

У цьому році їх 9%, у минулому – 17%. — визначена п’ятірка шкіл-лідерів з найвищими по ЗНО балами: №30, №24, ФТЛ, академічний ліцей ім. О.Мішукова, гімназія №6. Спеціалізована школа №30 – єдина школа в місті, яка за результатами ЗНО потрапила у ТОП-100 кращих шкіл України, зайнявши 51 позицію.

За показниками з математики, фізики та англійської мови в переліку ТОП-100 шкіл України школа №30 зайняла 21 позицію, а школа №24 – 35-ту позицію. — 78 учителям тих закладів, де випускники отримали найбільші бали по ЗНО, та їх керівникам до Дня вчителя виділять премію.

Також в якості заохочення цим закладам виділять додаткові години на гурткову роботу. Окрім того, вчителі, які підготували призерів Всеукраїнського рівня, вже отримали премію по 5 тисяч гривень. — є така тенденція: є школи, які із року в рік випускають тих учнів, які мають найгірші результати по ЗНО.

А є одні і ті самі заклади, які готують переважну більшість призерів. — по Херсону буде створена кваліфікаційна комісія, яка буде визначати рівень вчителя і т.д. Управління освіти буде займатися тими школами, які набирають 10-класників.. «Нащо заманювати дітей до себе, якщо нема результату», — каже Ніконов.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *