Як у квітні змінилися ціни на Херсонщині

На споживчому ринку області у квітні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизились на 0,7%, інформує ГУ статистки у Херсонській області.

Найбільше (на 16,3%) подешевшали яйця. На 5,5–0,8% зменшились ціни на овочі, рис, фрукти, молоко, цукор. Водночас (на 9,4– 1,3%) подорожчали крупи гречані, свинина, яловичина, м’ясо птиці, макаронні вироби. Крім того, на 0,8–0,3% зросли в ціні кисломолочна продукція, борошно пшеничне, олія соняшникова, риба та продукти з риби, сир і м’який сир (творог).

Алкогольні напої, тютюнові вироби подорожчали на 1,3% внаслідок зростання цін на тютюнові вироби (на 1,4%) та алкогольні напої (на 1,1%).

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 17,1%, насамперед, зумовлено сезонним збільшенням тарифів на природний газ (на 52,3%).

Ціни (тарифи) у сфері охорони здоров’я знизились на 0,2% за рахунок зменшення вартості фармацевтичної продукції (на 0,4%).

У транспортній сфері було зафіксовано зростання цін (тарифів) на 1,3% в основному за рахунок збільшення вартості палива та мастил на 4,3%, а також транспортних послуг на 0,4%.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *