Які комунальні підприємства не платять зарплату

Питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати знаходяться на постійному контролі виконавчих органів міської ради та особистому контролі міського голови.

Станом на 01 березня 2018 року заборгованість мали 14 підприємств усіх форм власності та господарювання. Із них (у відсотках від загальної суми заборгованості):

— 34 % — 3 економічно активних підприємств (3 млн. 21,5 тис. грн.);

— 56 % — 8 підприємств-банкрутів (4 млн. 978,3 тис. грн.);

— 10 % — 3 економічно неактивних підприємств (941,7 тис. грн.).

Станом на 01 березня 2018 року, серед підприємств, що належать до комунальної власності міської ради заборгованість мають:

економічно активне підприємство:

— МКП «Херсонтеплоенерго» – 2 млн.906,2 тис. грн..

підприємство-банкрут:

— КП «Дніпровський — ХБК» – 153,3 тис. грн.

23.02.2018 міською радою прийнято рішення про виділення бюджетних призначень в сумі 3 млн.грн. комунальному підприємству «Херсонтеплоенерго» на погашення заборгованості із виплати заробітної плати. За власний рахунок підприємства буде погашено ще 200 тис. грн., що у загальній сумі складатиме середньомісячний фонд оплати праці на підприємстві.

У виконкомі міської ради та виконкомах районних у місті рад працюють тимчасові комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

З початку року 2018 року проведено 7 засідань цих комісій, заслухано 7 керівників підприємств-боржників.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *