Єгор Устинов прославився на сепарському сайті

Депутат міської ради та керівник комунального підприємства Херсонелектротранс Єгор Устинов «прославився» не лише спробою на рівному місці організувати страйк на власному підприємстві, але й тим, що його цитує сепарський «новороський» сайт (не будемо називати його, щоб не піарити), передає видання «ПІК».

У центрі уваги «новоросов» пасаж від Устинова, який виступає проти того, що всі перші класи Херсонщини переведуть на українську мову навчання. Депутат міськради видав у зв’язку з цим перл, що, начебто, в українських школах «вдалбливают, что русскоговорящие – это люди второго сорта». Це ще один приклад того, як легко створюються міфи про «розіп’ятих хлопчиків».

Ці слова депутата міської ради обговорюють у соцмережах. Блогер Тарас Бузак вважає, що мова йде про розпалювання міжнаціональної ворожнечі. У коментарях під постом згадується, що власне мама депутата міської ради – директор української гімназії №1, де гарний, патріотичний колектив. Також користувачі соцмережі згадали, що саме так і розкачували ситуацію на Донбасі.

У цій ситуації треба згадати і дивну заяву місцевих опоблоківців – вони чомусь лише зараз помітили процес, який триває в Україні не перший рік щодо переведення шкіл на українську мову навчання. До речі, директори навчальних закладів, у яких першокласників переводять на навчання українською мовою, підтримують цю ідею.

Що стосується Єгора Устинова, то він, як керівник комунального підприємства мав би займатися тролейбусами, а не мовним питанням. Тим паче, не давати приводу сепарським сайтам створювати картинку, наче в Херсоні в школах дітей вчать вважати когось другосортним.

До речі, не тільки пану Устинову, а й іншим членам Опозиційного блоку важко провести межу між партійними гаслами та реаліями життя. З одного боку – треба виконувати наказ та збирати підписи проти переведення перших класів на українську мову навчання, а з іншого – викладати українську мову у школах.

Наприклад, голова Білозерської районної організації Опоблоку Ірина Козльонкова теж вчителька української мови. На пряме запитання активістки, керівника обласної організації «Правий сектор» Наталії Вотеічкіної про її ставлення до збору підписів, вона відмовляється відповідати.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *