Євробачення 2017 — у Херсона з’явився ще один конкурент

Міська влада закарпатського міста Ужгорода не згодна зі своїми колегами із Херсона і вважає, що пісенний конкурс «Євробачення 2017» наступного року повинен приймати Ужгород. Про це стало відомо на брифінгу міського голови Богдана Андріїва.

В якості майданчиків для проведення Євробачення розглядаються ПАДІЮН, Закарпатський обласний музично-драматичний театр та обласна філармонія. За сприятливої погоди можливий альтернативний варіант під відкритим небом — амфітеатр на міських пагорбах, повідомляє місцеве видання «RHN».

На відміну від своїх херсонських колег під час цього брифінгу не були пристуні голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль та голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс.

Ужгородський міський голова вже заявиви про конкретні кроки в цьому напрямку.

Так, на наступному засідання сесії міськради буде розглянуто проект рішення про створення комунального підприємства «Євробачення-Фест», а міські перевізники вже взялися лагодити маршрутні автобуси, за допомогою яких здійснюватиметься трансфер гостей з Європи до локацій пісенного конкурсу.

Нагадаємо, що сьогодні голова ОДА Андрій Гордєєв, голова обласної ради Андрій Путілов та Херсонський міський голови Володимир Миколаєнко підписали звернення до Президента України Петра Порошенка, Уряду та НТКУ щодо проведення пісенного конкурсу «Євробачення – 2017» на Херсонщині.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *