Юрій Луценко про медичну реформу

Вчора відбулась зустріч Юрія Луценка з працівниками медичних закладів Херсонської області з нагальних питань соціально-економічного розвитку України, розповідає народний депутат України О. Співаковський.
За словами Ю. Луценко, у наш час тендерні закупівлі в країні у сфері медицини відбуваються ціною людського життя. Поки між чиновниками ведуться переговори, в країні помирають люди. Тому, функцію проведення державних закупівель необхідно забрати у профільного міністерства. Як зазначив голова фракції партії «Блок Петра Порошенка», в понеділок відбудеться зустріч з Прем’єр-міністром України стосовно цього питання. Окрім того, Юрій Віталійович наголосив, що шлях скорочення працівників медичного персоналу не може призвести до реформ. А реформування медичної галузі потребує пріоритетного ставлення.
Юрій Віталійович у алегоричній формі зазначив — «Петро Порошенко отримав смертельно хвору Україну. Янукович вкрав наркоз, а операцію потрібно проводити, і на жаль, різати треба по живому. До одужання треба пройти через кризу».

Share Button