Юрій Рожков прокоментував рішення «комунальної» комісії облради

Голова постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності Юрій Рожков прокоментував роботу учорашньої комісії.

– Сьогодні у нас комунальна комісія не те, щоб складна, але галаслива. Так, ми досить довго обговорюємо, бо, дійсно, питань за літо накопилося достатньо багато. І що мені, як голові комунальної комісії, найбільше сподобалося, так це впровадження пілотного проекту – до нашого обласного туберкульозного диспансеру заходить інвестор з 4,5 млн грн. Він хоче на території лікарні установити котельню, яка працюватиме на альтернативному паливі (на пілетах). Наші економісти вже обрахували, що близько 10%, а це десь 700 тис. грн в рік, заклад зможе зекономити. А сам проект повністю окупиться вже за 3,5 роки. Тому вже зараз маємо надію, що інвестори співпрацюватимуть і з іншими нашими комунальними закладами.

Сьогодні ми розглядали і питання стосовно списання непридатного до експлуатації майна, зокрема, транспортних засобів, які є у наших комунальних закладах. Декілька місяців назад Управління розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області виконавчого апарату обласної ради поставило перед керівниками наших установ задачу оцінити транспортні засоби та техніку, яку вони сьогодні не використовують по різним причинам. Тоді як нашим військовим ця техніка може бути необхідною. Тому ми готові передати списанні автомобілі в зону АТО.

Негативно поставилися депутати до зниження вартості орендної ставки на оренду приміщень. Багато комерційних компаній, які на сьогодні орендують приміщення та вільні площі в наших комунальних закладах, чомусь зменшують щомісячні орендні ставки до рівня 2008 року. Але це неправильно. Всі комунальні підприємства сплачують кошти в обласний бюджет, з яких ми виділяємо на утримання цих же установ, в тому числі на заробітну плату для їх працівників, яка у цьому році значно піднялася. Відповідно обласний бюджет потребує ще більших фінансових вливань. А якщо орендні ставки будуть зменшуватися, то нам не буде чим виплачувати заробітні плати. І ми просимо підприємців, які сьогодні є нашими орендарями, увійти в наше становище. Ці гроші не ідуть конкретній особі, вони ідуть на благо нашої громади!

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *