З 10 травня по Дніпру піде “Нібулон-Експрес”

Вже з 10 травня почнуть курсувати регулярні річкові транспортні перевезення судном типу “Восход”, яке отримало назву “Нібулон-Експрес”, за маршрутами Нова Каховка-Херсон-Нова Каховка та Гола Пристань-Херсон-Гола Пристань.

Про це повідомив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв під час презентаційної поїздки Дніпром на Кам’янську Січ, приуроченої до відкриття туристичного сезону на Херсонщині.

Також компанією «Нібулон» розробляються туристичні маршрути, один з яких за напрямом Херсон- Кінбурнська коса, та туристичні маршрути для дітей.

«Ми маємо забезпечити туристам зручний трансфер, який дасть змогу доступитися до всіх туристичних місць Херсонського регіону та оцінити його багатогранність – степи, моря, плавні, пустелі й багато іншого»,- розповів Андрій Гордєєв.

Також він повідомив, що керівництво ТОВ СП «Нібулон» заявило про те, що це соціальний проект, тому перевезення коштуватимуть гостям і мешканцям Херсонщини не дорожче плати за автобусний проїзд і при цьому триватимуть набагато менше.

З 10 травня по Дніпру піде “Нібулон-Експрес”

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *