З Херсонської ОДА звільняється фігурант багатьох скандалів

Вчора ввечері, 08.04.19 року, заступник голови Херсонської ОДА Євген Рищук заявив на свой сторінці у соціальній мережі про те, що написав заяву про своє звільнення з займанної посади.

З Херсонської ОДА звільняється фігурант багатьох скандалів

Євген Рищук є власником кінського клубу «Гран — При» у с. Саги під Олешками і фактичним власником підприємства «Укравіт», яке займається виготовленням добрив.

Також Євген Рищук з 2015 року є депутатом Херсонської обласної ради від партії «БПП «Солідарність». До цього пан Рищук у період з 2010 року до 2015 року був депутатом Каховської міської ради від «Партії регіонів». На посаду заступника голови ХОДА Є. Рищука було призначено в травні 2017 року, до цього з квітня 2016 року він був директором Департаменту інвестицій та промислового розвитку ХОДА — в.о. заступника ХОДА. Сам Євген Рищук неодноразово називав себе членом команді голови ХОДА А. Гордєєва.

У Херсонській ОДА Є. Рищук курував, серед інших, такими основними напрямами — земельні відносини, екологія, інвестиції. І по всім напрямам добився значних досягнень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «В Херсонской ОГА не справляются с привлечением в область инвестиций»

Так, у сфері земельних відносин Євген Миколайович неодноразово був у центрі скандалів, повязанних із віділенням землі самому собі через підставних осіб, здебільшого у Олешківському районі, який він вважає власним феодом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «НА ПОДСТАВНЫХ ЛЮДЕЙ ВИЦЕ-ГУБЕРНАТОРА ОФОРМИЛИ ЗЕМЕЛЬНЫЕ УЧАСТКИ»

У сфері інвестиций Рищуку також є, що показати — це інвестиція за державний кошт у будівництво дороги до власного кінського клубу у Олешківському районі та фейкові «інвестори» із Белорусі, які ще у 2017 році повинні були почати будівництво житла у тих самих Олешках. Окрім іншого пан Рищук обіцяв інвесторів у будівництві сміттєпереробних заводів у Херсонської області, які так і залишились лише його фантазіями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «В рейтинге по инвестиционной эффективности Херсонщина на последнем месте»

Але більше всього досягнень у Рищука безумовно у сфері екології. Розпочинав Євген Миколайович із невиних пустощів — то похизується горою варварські вбитої дичини,

З Херсонської ОДА звільняється фігурант багатьох скандалів

то покатає своїх друзів на джипах по землям Чорноморського біосферного заповіднику.

Мэр Мелитополя с херсонским вице-губернатором гоняли на джипах по заповеднику

Але головне досягнення пана Рищука у захисті екології Херсонщині, як вважают активісти, — це організація підпалу і подальшої вирубки більше 600 га лісу в Олешківському району у 2018 році.

Обласне управління ДСНС тоді відразу заявило, що такий масштабний лісний пожар — це навмисний підпал. За вєрсією слідства саме заступник голови ХОДА Є.М. Рищук організував масове знищення лісу, з ціллю його подальшої вирубки і продажу.

Саме це, за версією активістів і могло бути приводом для замовлення вбивста К. Гандзюк — адже один із головних підозорюваний у цій справі кримінальний авторітет Олексій (Москал) Левін підтвердив, що саме Рищук звертався до нього з проханням організувати силову акцію проти К. Гандзюк.

Як видно із вищезазначеного у Рищука Є.М. дійсно багато досягень і виборці ТВО № 186, який пан Рищук вважає своїм «феодальним» округом, це оцінили, поставивши у першому турі президентських виборів лідеру партії Петру Порошенко, членом якої є Євген Рищук, саму найнижчу оцінку — 4 місце.

Share Button